ABOUT US

Ozenc Service Management INC.  1999  yılında  Temizlik Sektöründe olarak faaliyet göstermek üzere   kurulmuştur. Daha sonra Hizmet sektöründeki gelişmelere paralel olarak To provide the highest level of customer satisfaction by performing the service we provide Payroll Services, Merchandising, Garden Maintenance, Security and Cleaning Services.

During this time our company has invested in quality with education and human resources and started working with Turkey's large and distinguished organizations. Our company, which has an important place in the service sector with its high quality, customer satisfaction focused services, continues to be the solution partner of big companies and groups.

Our Mission: Sustainable, quality and innovative solutions make life easier and add value.

Our Vision: Üstün hizmet anlayışını uzman kadrolar ile bütünleştirerek, fark yaratmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak sektörde saygın ve güvenilir olmak.

www.ozenc.com.tr hakkımızda

Our Quality Policy

To keep customer needs and expectations at the forefront Bina ve Tesis  Yönetimi, Bordrolama hizmetleri, Merchandising, Bahçe bakımı, Güvenlik ve Temizlik Hizmetleri alanlarında müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak sunduğumuz hizmeti, zamanında ve aksatmadan gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, bu konuda çalışanlarımızın bilinç düzeyini arttırmak, kalite sistem şartlarına uyarak sürekli iyileşme felsefesine dayanan kalite anlayışı ile beğenilip tercih edilen bir firma olmak, are our quality policy..

Our company has become one of the strong names in the sector after TSE Service Competency Certificate.

Ozenc Service Management, still continues its services with ISO 9001: 2015 quality certificate.

Our Certificates

ozenc.com.tr iso 9001 belgesi toem kalite danışmanlık
en_USEnglish
tr_TRTürkçe en_USEnglish