PERSONEL TEMİNİ HİZMETLERİ

Günümüz iş dünyasının en temel ihtiyaçlarından biride profesyonel yetişmiş iş gücünün gerektiği zaman ve yerde bulunamamasıdır.

Uzman kadromuz arzu ettiğiniz nitelikte ve kariyerde eğitimli Tam zamanlı (full time), Yarı zamanlı (part time), Dönemsel (sezonluk) çalışabilecek olan personeller bulmaktadır.

Çalışma Biçimleri Nelerdir?

Uzun çalışma saatlerine uyum sağlayamayan elemanlar, küçük çocuğu olan elemanlar , çalışmak isteyen öğrenciler , iki işte birden çalışanlar genellikle Yarı Zamanlı ( Part time ) çalışma şeklini tercih ederler. Yarı Zamanlı ( Part Time ) görev yapan Yarı Zamanlı ( Part Time ) iş ilanları en çok verilen eleman ilanları arasında yer alır.

Birçok sektör genellikle Tam Zamanlı ( Full time) eleman arayışı içerisindedir. İş ilanları içerisinde en çok aranan ve tercih edilen Tam Zamanlı ( Full time) çalışabilecek elemanlardır. Tam Zamanlı ( Full time) elemanlar bütün sektörlerde hizmet verirler. Bankacılık, Finans, Eğitim, Otomotiv gibi sektörler Tam Zamanlı ( Full time) elemanlar ile çalışırlar.

Dönemsel Zamanlı çalışma, şirketler için iş yoğunluğunun arttığı dönemlerde bir çözüm olarak kullanılmaktadır. Bu yoğun dönemlerde Dönemsel Zamanlı eleman almak işverene önemli kazanımlar sağlar. Yoğunluğun azaldığı dönemlerde şirket eski kadrosuyla çalışmaya devam eder. Bu yöntem kuşkusuz sürekli çalışamayacak durumda olan bireyler için de büyük bir fırsattır. Evlenince şehir değişterecek bireyler, askere gidecekler, farklı bir şehirde eğitim alan öğrenciler Dönemsel Zamanlı iş ilanları için başvuru yapanların önemli bir kısmını oluşturuyor. Şirketler bunu ayrıca bir deneme süresi olarak da değerlendirebiliyorlar. Dönemsel Zamanlı elemanlar, sıklıkla Tam Zamanlı çalışma şekline geçiş yapabiliyor. Dönemsel Zamanlı İş İlanlarıen çok oteller tarafından verilmektedir.

Freelance Freelance (Serbest Zamanlı) çalışma türü, Tam Zamanlı ya da Yarı Zamanlı çalışırken ek iş yapmak isteyenler için bir avantajdır. Freelance (Serbest Zamanlı) çalışmada ofise gitmeye gerek yoktur ve genellikle web yoluyla yapılır.

en_USEnglish
tr_TRTürkçe en_USEnglish