HAKKIMIZDA

Özenç Hizmet Yönetimi A.Ş.  1999  yılında  Temizlik Sektöründe olarak faaliyet göstermek üzere   kurulmuştur. Daha sonra Hizmet sektöründeki gelişmelere paralel olarak Bina ve Tesis  Yönetimi, Bordrolama hizmetleri, Merchandising, Bahçe bakımı ,Güvenlik ve Temizlik Hizmetleri olarak hizmet sektörünün her alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır

Firmamız bu süreç içerisinde Eğitim ve İnsan kaynakları ile Kaliteye Yapmış olduğu yatırımlar neticesinde Türkiye’nin büyük ve seçkin kuruluşları ile çalışmaya başlamış; güçlü referanslara sahip olmuştur. Hizmet sektöründeki kaliteli, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla kendine önemli bir yer edinen kuruluşumuz, büyük şirketlerin ve grupların çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Misyonumuz: Sürdürülebilir, kaliteli ve yenilikçi çözümlerle hayatı kolaylaştırıp değer katmak.

Vizyonumuz: Üstün hizmet anlayışını uzman kadrolar ile bütünleştirerek, fark yaratmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak sektörde saygın ve güvenilir olmak.

www.ozenc.com.tr hakkımızda

Kalite Politikamız

Faaliyet gösterdiğimiz Bina ve Tesis  Yönetimi, Bordrolama hizmetleri, Merchandising, Bahçe bakımı, Güvenlik ve Temizlik Hizmetleri alanlarında müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak sunduğumuz hizmeti, zamanında ve aksatmadan gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, bu konuda çalışanlarımızın bilinç düzeyini arttırmak, kalite sistem şartlarına uyarak sürekli iyileşme felsefesine dayanan kalite anlayışı ile beğenilip tercih edilen bir firma olmak, kalite politikamızdır.

Firmamız kuruluşunda almış olduğu TSE Hizmet Yeterlilik belgesinden sonra sektörün güçlü isimlerinden biri olmuştur.

Özenç Hizmet Yönetimi halen  ISO 9001:2015 kalite belgesi ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Belgelerimiz

ozenc.com.tr iso 9001 belgesi toem kalite danışmanlık
tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe