TEMİZLİK HİZMETLERİ

Hayatımızın büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz ev, iş yerleri, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, okullar gibi mekanlarda temizlik ve hijyen göz ardı edilemeyecek bir konudur. Kullanılan sarf malzemelerinin çevre ve insan sağlığına olan uygunluğu ile bilinçli ve eğitimli personeller ile yapılan temizliğin kalite ve hijyeni sağlayabilmenin en önemli unsuru olduğunun bilincindeyiz.
Bu neden ile kullandığımız tüm ürünler W.H.O. standartlarında ve ISO 9001 kalite belgeli ürünlerdir.

Temizlik Hizmetlerimiz

Günümüzde çok katlı modern dış cepheleri cam, alüminyum, granit gibi pahalı malzemeler ile kaplanmış bina ve gökdelenlerin sayısında artış bulunmaktadır. Binaların görünüşleri yağmurlar, hava kirliliği, toz gibi dış etkenlerden çok hızlı bir şekilde kirlenip etkilenmektedir. Bu kirlilik zamanında müdahale edilmez ise binanın eski ve kötü bir görünüm almasına sebep olur.
Fabrika, otel, İş Merkezleri yüksek yapılar gibi her türlü kuruluşunuzun dış cepheleri Profesyonel ekiplerimizce binaların fiziki yapılarına bağlı olarak ( Granit, Alüminyum, Cam kaplama ) yapılacak keşif sonucunda, uygun teknoloji ve malzeme kullanılarak (Bina dış cephe asansörleri veya vinç gibi) temizlikleri yapılır.

www.ozenc.com.tr dış cephe temizliği

Binalarınızda kullanılan kaplama malzemelerine uygun kimyasallar kullanarak binanızın dış görünümüne zarar vermeden en ince noktasına kadar temizliğini sağlarız.

Biz binalarınızda kullanılan malzemelerinizi profesyonel olarak koruruz.

Özenç olarak İşletmelerinizin her türlü günlük, haftalık, aylık rutin temizlik hizmetlerini doğru ekipmanlar ve kimyasallar ile yapmaktayız. Çalışan tüm personellerimiz Housekeeping departmanımızdan düzenli olarak genel temizlik ve hijyen eğitimi almaktadırlar.
Genel temizliğin sağlanmış olduğu temiz bir çevre; çalışanlar açısından büyük bir moral ve motivasyon kaynağıdır. Temiz bir alan çalışanlar için mutluluk kaynağıdır. Bir işletmeye yapılan yatırımın korunması ve uzun ömürlü olması temizliğin kalitesine ve sürekliliğine bağlıdır.

www.ozenc.com.tr inşaat temizliği

Biz grup şirketlerimizden biri olan inşaat bölümümüzden aldığımız destekler ile her tür malzemenin temizliğini zarar vermeden en iyi şekilde yapmaktayız.

Unutmayalım ki genel temizlik özen ile kurduğunuz iş yerinizdeki eşya ve ekipmanlarımızın ömrünün daha uzun olmasını sağlar.

Endüstriyel temizlik iş dünyasında dış kaynaklı çalışan fabrikalar tarafından gündeme gelmiş ve gelişmeye başlamıştır.

Üretimde temizliğin önemi evlerdekinden daha önemlidir. Örneğin, tozlu bir ortamda boyama yapan bir fabrikanın ürünlerinin böyle bir ortamda yüksek kalitede olması beklenemez. Toz tanecikleri mutlaka ürünün bozuk üretilmesine sebep olabilmektedir.

www.ozenc.com.tr-endüstriyel-temizlik

Üretimdeki makinelerin bakımlarının yapılması ne kadar önemli ise dış temizliklerinin periyodik olarak yapılması da o kadar önemlidir. Endüstriyel temizlik, makinelerin ömürlerinin uzun olmasını ve ortamın her zaman bakımlı görünmesini sağlar. Bu açıdan endüstriyel temizliğin sağlanmış olduğu temiz bir çevre üretim ve çalışanlar açısından da çok önemlidir.

Bir işletmeye yapılan yatırımın korunması ve uzun ömürlü olması temizliğe bağlıdır.

Zeminlerde kullanılan malzemelerin en iyi şekilde fizibilitesinin yapılıp gerekli olan kimyasalın kullanılmasını sağlarız.Zeminlerin kaplama malzemelerine bağlı olarak uygun olan koruyucu kimyasallar kullanılarak uzun süre yıpranmadan temiz kalmasını sağlarız.

HALI TEMİZLEME
Zeminlerde kaplama malzemesi tekstil yani halı ise halının cinsine göre yapılan fizibilite sonucu hangi yöntem kullanılacağı tespit edilir ve uygulamaya geçilir. Halı temizliğinde kullandığımız yöntemler kuru sistem, ıslak sistem, kuru köpük veya lokal spot temizliklerdir.

SERT ZEMİN TEMİZLİĞİ VE CİLA YAPILMASI
Zemin kaplama malzemesi vinil, polimer veya mermer gibi sert zemin malzemelerinden yapılmış ise malzemenin cinsine bağlı olarak Polimer veya Akrilik cila uygulaması yaparız.

www.ozenc.com.tr-zemin-temizliği

Amacımız zarar vermeden temiz ve hijyenik bir zemin elde etmektir.

Özenç Hizmet Yönetimi olarak Temizlik hizmeti verdiğimiz iş merkezleri, okullar, plazalar gibi kalabalık kitleler barındıran mekanlara, uzman ekip kadromuzun disiplinli çalışması sonucunda gerekli tüm temizlik hizmetlerini en kısa zaman içerisinde maksimum kaliteyle sunuyoruz.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe