BAHÇE BAKIM HİZMETLERİ

Özenç Hizmet Yönetimi, Siz şehir yaşamının hızlı temposu içerisinde kaybolmuşken, size stres atmanızı sağlayan bahçelerinize, konusunda uzman ve deneyimli elemanlardan oluşan kadrosuyla, her türlü bakım hizmetini sunmaktadır.

Yeşil alanlarınıza isteğiniz doğrultusunda periyodik olarak günlük, haftalık veya aylık bakım hizmeti verilebilmektedir. Unutulmamalıdır ki yeşil alanların gelişmesi, her an güzel görünmesi, düzenli bir bakım ve profesyonel bir ekiple mümkündür.

Peyzaj Hizmetlerimiz Nelerdir?

Peyzaj ve Bahçe Düzenleme çalışmalarımızı profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışı ile yerine getiriyoruz. Tüm Peyzaj ve Bahçe düzenleme talepleri için iletişime geçebilirsiniz.

www.ozenc.com.tr bahçe bakım hizmetleri

Teknolojik ve kaliteli ürünlerimiz ile otomatik, damlama, kademeli ve zaman ayarlı sulama sistemlerinin kurulumlarını ve periyodik bakımlarını deneyimli ve profesyonel personellerimiz ile yerine getiriyoruz.

Teknolojik üretim tesislerinde üretilen Rulo ( Hazır ) Satışı ve aynı zamanda uygulama çalışmalarını deneyimli ekiplerimiz ile en uygun fiyatlara sağlamaktayız. Bahçenize hazır çim uygulaması ile fark katabilirsiniz.

www.ozenc.com.tr bahçe bakım hizmetleri

Bahçeleriniz ve iç mekanlarınız için her türlü canlı bitki, ağaç ve çiçek talepleriniz istemiş olduğunuz türlere göre temin edilmektedir. Zengin çeşitlerimiz ile uygun fiyata bitki temini yapmaktayız.

www.ozenc.com.tr bahçe bakım hizmetleri

Site, Mekan ve Bahçelerinizin güvenliği için çit yapımı ve sonrasında bakım hizmeti verilmektedir. Çit seçenekleri arasında talebinize göre malzeme belirlenerek uygulama hizmeti verilmektedir.

www.ozenc.com.tr bahçe bakım hizmetleri

Hizmetlerimiz arasında yer alan Ağaç budama hizmetimiz konusunda uzman personellerimiz ile doğru şekil ve zamanda budama işlemlerini yerine getirmekteyiz. Her ağaç türü için farklı teknik tecrübesi ile hizmetinizdeyiz.

www.ozenc.com.tr bahçe bakım hizmetleri

Dönemsel olarak bahçeniz ve ağaçlarınızın ilaçlama çalışmaları yapılması bahçenizdeki canlı bitkilerin hastalanmamasını ve uzun ömürlü olmalarını sağlayacaktır. Özenç Hizmet Yönetimi olarak bizden teklif almanızı bekliyoruz.

www.ozenc.com.tr bahçe bakım hizmetleri

Bahçeniz için yaptırmış olduğunuz tüm çalışmaların uzun süre devamlılığını sağlamak için yapılması gereken en büyük adım periyodik bakımlarının yaptırılmasıdır. Özenç Hizmet Yönetimi olarak bu hizmeti sizlere sağlıyoruz.

www.ozenc.com.tr bahçe bakım hizmetleri

Bahçe, Sert zemin ve yapılarınızın yağmur suları veya sulama sistemleri sonrası artan suyun transferi için drenaj yapımı önemli bir gereksinimdir. Özenç Hizmet Yönetimi olarak memnuniyet garantili uygulamalar yapmaktayız.

www.ozenc.com.tr bahçe bakım hizmetleri

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe